Klinik 32

Klinik 32, Türkiye’nin ilk özel diş hastanesinin kurucuları tarafından, hastanenin 2007 yılında bir Amerikan yatırım şirketine devrinden sonra kurulmuştur. Bugün, İstanbul’un en seçkin yerlerinden biri olan Beşiktaş Akaretler Sıraevler’de bulunan butik klinik, ilkleri gerçekleştirmiş bir yönetim ve doktor anlayışıyla, genç ve dinamik kadrosuyla en üst düzeyde diş sağlığı hizmeti sunmaktadır. Klinik 32, farklı alanlarda uzmanlaşmış deneyimli hekim kadrosu, tecrübeli personeli ve yenilikçi servis anlayışı ile insana odaklanan ayrıcalıklı bir sağlık merkezidir. İsmini kusursuz ve doğal bir dengeden; ayrıca bütünleşik hizmet felsefesinden alan Klinik 32, Türkiye’nin ilk özel diş hastanesinin yaratıcılarından Dr. Ilgaz Özer’in vizyonu ile geliştirilmiş, kişiye özel ve butik bir hizmetin temsilcisidir. Klinik 32 yönetici ortakları Dr. Ilgaz Özer, Dr. İbrahim Tuncer yönetiminde diğer uzman ve donanımlı hekimleriyle birlikte, ortodonti, protez, estetik diş hekimliği, ağız diş ve çene cerrahisi, dişeti hastalıkları, çene ve eklem hastalıkları, pedodonti, implantoloji, sedasyon dahil bütün ağız ve diş sağlığını kapsayan alanlarda hizmet vermektedir. Klinik 32, inovatif bir kliniktir. Yüklendiği bu ayrıksı misyonun bilincinde olan Klinik 32, bilimsel çalışmalarına aralıksız devam ederek, nitelikli hizmetlerini sosyal projeler ve programlar ile birleştirerek sektöre değer katmaya devam etmektedir. Sektörün önde gelen markaları ile çeşitli projelerde kapsamlı iş birlikleri yapmaktadır ve bu firmalara danışmanlık sunmaktadır. Klinik 32 2012 yılından itibaren kurucu ortak Ilgaz Özer’in önderliğinde sektörde önceden edindiği know-how sayesinde hem lokal hem de global çeşitli ağız ve diş sağlığı yatırımlarına da danışmanlık yapmaktadır.

KLİNİK FOTOĞRAFLARI

DİŞ HEKİMLERİ

 • Dt. Şebnem KÖSEKUL

  Uzmanlık

  Özgeçmiş

  1976 yılında Kütahya'da dünyaya gelmiştir.1992 Yılında Sinop Gerze Lisesi'ni mezuniyetini takiben aynı yıl Ege Universitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde yüksek lisans eğitimine başlamıştır. 1997 Yılında yüksek lisans eğitimini başarıyla tamamlayan Şebnem Kösekul, 1997-2001 yılları arasında İzmir'de serbest diş hekimi olarak çalışmıştır. Halen kliniğimizde estetik diş hekimliği alanında çalışmakta,bilimsel aktivitelere katılmakta ve yayınlar vermektedir. Mesleki İlgi Alanları: Protetik Tedaviler, Estetik Diş Hekimliği, Laminate Veneer (Yaprak Porselen) Zirkonyum, Full Estetik Yapılar, İmplant Üstü Protezler, Diş Beyazlatma, Kompozit Veneer, Porselen Dolgular

 • Dt. Yeliz SEZER

  Uzmanlık

  Özgeçmiş

  1984 yılında Kayseri’de dünyaya gelmiştir. İlköğretimini Kayseri Ahmet Baldöktü Anadolu Lisesinde, liseyi Kayseri Nuh Mehmet Baldöktü Anadolu Lisesinde tamamlayan Yusufoğlu Sezer, 2002 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesine başlamış, 2008 yılında mezun olmuştur.Aynı yıl Marmara Üniversitesi Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı’nda Doktora eğitimine başlamıştır.Mezuniyetinden bu yana bir çok ulusal kongre ve sempozyuma katılmıştır. Diş Hekimliğinde estetik yaklaşımlar, kompozit laminate veneerler, onley-inlay porselen dolgular, implant üstü protezler mesleki ilgi alanları arasındadır. Kış sporları ,dağcılık ve inkılap tarihi ile ilgili yayınlar Yeliz Yusufoğlu’nun hobileri arasında yer almaktadır. Ayrıca 1995-2002 yılları arasında Kayseri Sağlık Sporda, 2001-2008 yılları arasında Marmara Üniversitesi Kız Basketbol takımında profesyonel olarak basketbol oynamıştır. Mesleki İlgi Alanları: Gülüş Tasarımı, Estetik Diş Hekimliği, Zirkonyum, Full Estetik Yapılar, Bonding (Kompozit Veneer), Inley-Onley Dolgular

 • Dr. İbrahim TUNCER

  Uzmanlık

  Özgeçmiş

  Dr. İbrahim TUNCER 24.09.1979 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir.İlköğrenimini Atatürk İlkokulunda, ortaöğrenimini ise Denizli Anadolu Lisesinde tamamlamıştır. 1997 yılında girmiş olduğu Marmara Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesinden 2003 yılında mezun olmuştur. 2005 yılında başladığı Yeditepe Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi Ağız Diş Çene Hastalıkları ve Cerrahisi Anabilim Dalı’ndaki master eğitimini ‘Ağız İçi Yumuşak Doku Patolojilerinde Karbon Dioksit Lazer ve Konvansiyonel Cerrahi Yöntemlerin Karşılaştırılması ve Kollateral Termal Hasarın Histopatolojik Olarak Değerlendirilmesi’ konulu tezini, aynı bölümde 2007 yılında başladığı doktora eğitimini ise ‘Yeni doğan sıçanlara pamidronat uygulanmasının diş sürmesi ve mandibula gelişimi üzerine etkilerinin incelenmesi’ konulu tezini sunarak başarıyla tamamlamıştır. Dr. İbrahim TUNCER halen kliniğimizde Çene Cerrahı olarak çalışmaktadır.

 • Dr. Ilgaz ÖZER

  Uzmanlık

  Özgeçmiş

  1984 doğumlu Ilgaz Özer 2002 yılında Üsküdar Amerikan Lisesi’nden mezuniyetini takiben Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde lisans eğitimine başlamıştır. 2007 yılında lisans eğitimini başarıyla tamamlayan Özer, halen devam ettiği Yeditepe Üniversitesi Ortodonti Anabilim Dalı’nda araştırma görevlisi olarak çalışmaya başlamaya hak kazanmıştır. Ilgaz Özer, ailesiyle beraber Türkiye’nin ilk özel diş hastanesini kurmalarının ardından hastanenin yönetim kadrosunda çalışmaya başlamıştır. Hastanenin Amerikalı fon şirketine satışını tamamladıktan sonra , yeni nesil bir klinik vizyonuyla Klinik 32 isimli yeni kliniğini kurmuştur. Meslekte başarı için kişisel gelişim ve hayat boyu eğitimin gerekliliğine inanan Ilgaz Özer 2009 yılında eğitimlerini tamamladıktan sonra Incognito (Lingual Ortodonti), 2010 yılında da DAMON sertifikası almaya hak kazamıştır ve RWISO’nun (Roth Williams International Society of Orthodontists) 2 yıl sürecek olan FACE (Functional And Cosmetic Excellence) eğitimine devam etmektedir. TOD (Türk Ortodonti Derneği), AAO (American Association of Orthodontists) ve WFO (World Federation of Orthodontists) derneklerine üye olan Ilgaz Özer’in hobileri arasında kış sporları, futbol ve motor sporları yer almaktadır. Arabalara özel bir ilgisi olan Ilgaz Özer maket araba koleksiyonu yapmaktadır.