Evrensel Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği

Evrensel Ağız ve Diş Sağlığı Ltd. Şti., 1995 yılında Diş Hekimi Zerrin Tüfekçi tarafından kurulmuştur. 2007 Mart ayına kadar Konur Sokak 19/7 Ankara adresinde hizmet vermeyi sürdürmüştür. Bu tarihten sonra Dt. Zerrin (Işık) Tüfekçi, Dr. Dt. Tunç Büyüktopcu, Dr. Dt. Bahar Uyanık ve Dr. Dt. Özlem Sezgin Çınar ile diş hekimliği teşhis ve tedavisi için gerekli tüm donanımıyla, Tunalı Hilmi Caddesi 60/6 Kavaklıdere Ankara’daki yeni adresinde hizmet vermeye devam etmektedir. Evrensel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği; yüksek tedavi standartlarını ilke edinen ve başarıyla uygulayan, hastalarının beklenti ve isteklerini karşılayabilen, sürekli kalite anlayışını benimsemektedir.

KLİNİK FOTOĞRAFLARI

DİŞ HEKİMLERİ

 • Dt. Zerrin Işık Tüfekçi

  Uzmanlık

  Özgeçmiş

  1970 yılında Ankara'da doğan Zerrin (Işik) Tüfekçi ilk, orta ve lise öğrenimi Ankara'da bitirdi. 1987 yılında girdiği Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 1992 yılında mezun oldu. 1993 yılında muayenehanesini açarak serbest diş hekimi olarak çalışmaya başladı. Ekip çalışmasının önemini ve çalışmalara katkısını görerek 1995 yılında Evrensel Ağız ve Diş Sağlığı Limited Şirketi’ni kurdu. Tüfekçi, evli ve iki çocuk annesidir.

 • Periodontoloji

  Dr. Dt. Tunç Büyüktopçu

  Uzmanlık

  Periodontoloji

  Özgeçmiş

  1978 yılında Ankara'da doğan Tunç Büyüktopcu ilk, orta, lise öğrenimini Özel Büyük Kolej Lisesi'nde tamamlamıştır. Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden 2001 yılında mezun olduktan sonra Eylül 2002'de doktora öğrenimine Gazi Üniversitesi Periodontoloji Anabilim Dalı'nda başlamıştır. Kasım 2008 tarihinde doktorasını almıştır. Askerliğini Nisan 2009'da İzmir Asker Hastanesi'nde Uzm. Diş Tbp. Tğm. olarak tamamlamıştır. Büyüktopçu, evli ve iki çocuk babasıdır.

 • Ortodonti

  Dr. Dt. Özlem Seçkin Çınar

  Uzmanlık

  Ortodonti

  Özgeçmiş

  1980 yılında İzmit'te doğan Özlem Sezgin Çınar ilk, orta ve lise eğitimini Antalya'da tamamlamıştır. 1998 yılında girdiği Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni 2003 yılında bitirmiştir. 2004 yılında Gazi Üniversitesi Ortodonti Anabilim Dalı'nda ortodonti ihtisasına başlamış ve 2010 yılında ortodonti uzmanı olarak mezun olmuştur. Tıbbi ilgi alanları; lingual teknik, ortodontide mini-implant uygulamaları, estetik uygulamalar ve erişkin ortodontisidir. Çınar, evli ve bir çocuk annesidir.

 • Endodonti

  Dr. Dt. Bahar Uyanık

  Uzmanlık

  Endodonti

  Özgeçmiş

  1978 yılında Ankara'da doğan Bahar Uyanık, 1994 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde başladığı yüksek öğrenimini 1999 yılında mezun olarak tamamlamıştır. 2000 yılı Şubat ayında Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Endodonti programında doktora eğitimine kabul edilmiştir. Bu dönemde Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Endodonti Anabilim Dalında araştırma görevlisi olarak çalışmıştır. 2005 yılı Nisan ayında Endodonti Doktoru ünvanını almıştır. Aynı yıl Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Diş Polikliniği’nde uzman diş hekimi olarak göreve başlamıştır. Daha sonra adı Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Acil Diş Polikliniği olarak değişen görev yerinden 2011 yılı Eylül ayında ayrılmış, Evrensel Ağız Diş Sağlığı Merkez'inde Endodonti uzmanı olarak çalışmaya başlamıştır. Uyanık, evli ve bir çocuk annesidir.