Diş Dostu Onaylı Klinikler Faaliyet Raporu

Diş Dostu Derneği olarak, Kliniklerin gelen hasta ile arasındaki bağı güçlendirmek, hizmet standardını geliştirmek ve Dişhekiminin kendi kendini denetlemesini sağlayarak gelişmesine destek olmak amacıyla "Diş Dostu Onaylı Klinikler" projesini siz Dişhekimlerine 2010 yılı itibariyle sunduk.
 
Derneğimiz tarafından bilimsel komite ile hazırlanan "Klinik El Kitabı",  Türkiye Kalite Derneği ile imzaladığımız Ulusal Kalite Hareketi ve bağımsız denetleme firması Türkiye Akreditasyon Kurumu tarafından akredite UDEM işbirliği ile Kliniklerde Hizmet Kalite anlayışını geliştirdiğimize inanıyoruz.

Bu anlayış ile, bugüne kadar uluslararası Diş Dostu Kalite markasını kliniğinde taşımak için birlikte yola çıktığımız kliniklerden büyük bir destek aldık ve biz de dernek olarak üyelerimize hizmet vermekten büyük bir mutluluk duyuyoruz.

Uluslararası camiada EFQM Avrupa Kalite Ödülü kazanan Dişhekimi Dr. Roger Harr'ı Türkiye'ye davet ederek, Kliniklerin birer işletme olarak diğer işletmelerden farkı olmadığını, Türkiye'den de Dişhekimlerini bu yönde teşvik etmek amacıyla  paneller düzenledik.

Bu bilgiler ışığında, " Diş Dostu Onaylı Klinikler Faaliyet Raporunu" sizlerin görüş ve değerlendirmenize sunuyoruz. 


Diş Dostu Onaylı Faaliyet Raporu için tıklayınız.


Tarih:2014-05-29

Yorumlar

Bu blog için henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yapın.

Yorum eklemek için üye olmanız gerekir. Üye iseniz giriş için tıklayınız.