Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetlerinde Mükemmellik Vizyonu Paneli, 31 Mayıs

             

 

 

 

“ Diş Sağlığı Hizmetlerinde Mükemmellik Vizyonu ” Paneli

31 Mayıs 2011, Salı,  saat 14:00-17:00, Tüm Diş Hekimleri Davetlidir!

Yer: Işık Lisesi Nişantaşı, Sacit Öncel Salonu

Avrupa Kalite Ödülü’nü ağız ve diş sağlığı alanındaki, öncü ve örnek çalışmalarıyla kazanan ilk sağlık kuruluşunun Başkanı ve Kurucusu Dİş Hekimi Dr. Roger Harr, Diş Dostu Derneği’nin davetlisi olarak 30-31 Mayıs tarihlerinde Türkiye’ye geliyor. 

Dr. Harr, dünyada ilk kez Diş Dostu Derneği tarafından başlatılan, “Diş Hekimliğinde Hijyen ve Koruyucu Hekimlik Uygulamalarında Mükemmellik” modeli ve sertifikasyon programına ilişkin, kalite konusundaki değerli tecrübelerini paylaşmak üzere iki gün süreyle İstanbul’da olacak.  Bu ziyaret sırasında Dr. Harr, Türkiye Kalite Derneği (KALDER), Diş Dostu Derneği ve Sağlıkta Kalite İyileştirme Derneği (SKİD) işbirliğiyle düzenlenen “Ağız ve Diş Sağlığı için Mükemmellik Vizyonu” konulu panelin onur konuğu olacak. Panelde, konusunda uzman bir eğitmen de olan Dr. Harr, diş sağlığı uygulamaları ve kalite yönetimine ilişkin başarı hikâyelerini Türk diş hekimleri ile paylaşacak.

Panel Program Akışı için tıklayınız

Diş Dostu Onaylı Klinik projesi kapsamında,  Sağlıkta Toplam Kalite Yönetimi, Hijyen ve Koruyucu Hekimlik standartlarının iyileştirilmesi konusunda yapılacak olan etkinliğe tüm Diş Hekimlerimiz davetlidir.

Program:

Açılış Konuşmaları 

14:00-14:30    Mehmet Aydın-KalDer Kalite Ödülü 

Dr. Hasan Kuş –Sağlıkta Kalite İyileştirme Derneği Başkanı

Dr. Seyhan Gücüm - Diş Dostu Derneği Başkanı 

Ana Konuşmacı

14:30- 15:15   Dr. Roger Harr- Frenkenklinik  Diş Kliniği , İsviçre, www.frenkenklinik.ch

2001 Avrupa Kalite Ödülü Sahibi Dr. Roger Harr(Diş Hekimi) 

Panel

15:15-16:30   

Moderatörler: Prof.Dr. Serdar Çintan (Diş Dostu Klinik Projesi Danışma Kurulu Üyesi, İstanbul Diş Hekimleri Odası Başkanı)

Dr. Hasan Kuş, SKID Başkanı 

Panelistler: 

Mehmet Aydın (SKID Yönetim Kurulu Üyesi), Prof. Dr. İlknur Tanboğa(Diş Dostu Klinik Projesi Danışma Kurulu Üyesi, M.Ü. Diş Hekimliği Fakültesi Pedodonti A.B.D.),  Dr. Oktay Dülger(Diş Dostu Derneği Yönetim Kurulu Üyesi), Dr. Remzi Ülgen(Diş Dostu Klinik Projesi Koordinatörü), Selda Alemdar Dinçer(Diş Dostu Derneği Genel Sekreteri) 

 

16:30 -17:00   Soru Cevap  

Cevap için lütfen 0212 240 73 53 Dernek ofisimizi arayın şimdiden yerinizi ayırtın.

 


Tarih:2011-04-15

Yorumlar

Bu blog için henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yapın.

Yorum eklemek için üye olmanız gerekir. Üye iseniz giriş için tıklayınız.