Kış Yorgunluğuyla Başa Çıkabiliriz

Kış yorgunluğuyla başa çıkabiliriz!

Kışın yataktan kalkabilmek yaza nazaran daha mı zor geliyor? Uyurken bile dinlenemediğinizi mi düşünüyorsunuz? Havanın daha koyu renkli olması ya da sıcaklığın daha düşük olması bunu sebebi olabilir mi? Kşın gelmesiyle daha yorgun ve halsiz hissediyorsanız, yalnız değilsiniz. ama bu yorgunlukla başa çıkmak mümkün! Okumaya Devam Edin “Kış Yorgunluğuyla Başa Çıkabiliriz”

Ağız ve Diş Sağlığı Farkındalık Projesine Uluslararası Ödül

Diş Dostu Derneği’nin alışveriş yönetim şirketi CEFIC ile gerçekleştirdiği “Minik Diş Dostları“ projesi, uluslararası kuruluşlar tarafından birçok farklı dalda ödüllendirildi.

2016 yılının sonunda 1 ay boyunca CarrefourSa İçerenköy AVM, Mersin Palm City Alışveriş Merkezi ve CarrefourSA Bursa Alışveriş Merkezinde gerçekleşen “Minik Diş Dostları” etkinliği Marcom Ödülleri, The Stevie Uluslararası İş Ödülleri ve Hermes Yaratıcılık Ödülleri kapsamında birçok alanda ödüllendirildi. Okumaya Devam Edin “Ağız ve Diş Sağlığı Farkındalık Projesine Uluslararası Ödül”

Hamilelikte Ağız ve Diş Sağlığı

Hamileliğim sırasında ağzımda neler değişiyor?

Hayatınızın çok önemli bir dönemindesiniz. Yakın bir zamanda bir bebeğiniz olacak. Hamilelik sırasında ağız ve diş sağlığında bazı değişikliklerin olacağı bir gerçektir. En önemli değişiklik östrojen ve progesteron hormon düzeylerindeki artış olup, bu durum dişler ve dişetlerinde olası sorunların daha büyük olmasına yol açacaktır. Okumaya Devam Edin “Hamilelikte Ağız ve Diş Sağlığı”

Diş Beyazlatma Nedir ve Kimlere Uygulanır?

Hidrojen Peroksit veya Türevleri kullanılarak yapılan bir ağartma (renk açma) işlemidir. Kullanılan maddeler oksijen (0) açığa çıkarır. Oksijenin ayrılmasıyla birlikte dişin rengi de  açılır. Bu işlem; sarı, kahverengi veya gri renkli dişleri olan kişilerin daha beyaz dişleri olmasını sağlamaktadır. Okumaya Devam Edin “Diş Beyazlatma Nedir ve Kimlere Uygulanır?”